FTTH H1

نام برند: FTTH H1
دسته بندي: فیبر نوری
رنگ:
ويژگي هاي محصول
  • فرکانس قابل پشتیبانی وای فای 2.4GHz & 5GHz
  • حداکثر سرعت دانلود 2.3Gbps
  • دارای 4 پورت RJ45
  • قابلیت اتصال همزمان تا 32 کاربر از طریق وای فای
  • مبلغ ذکر شده هزینه مودم و بسته انتخابی را شامل می‌شود.
کد کالا: 0
گارانتي: 6ماه
شماره مجوز: ندارد
صادرکننده مجوز: شرکت کیان ارتباطات سرام
اين محصول موجود است
تعداد موجود (1)
رنگ: سفید 0 تومان
تومان 0
تعداد بازديد: 234
  • فرکانس قابل پشتیبانی وای فای 2.4GHz & 5GHz
  • حداکثر سرعت دانلود 2.3Gbps
  • دارای 4 پورت RJ45
  • قابلیت اتصال همزمان تا 32 کاربر از طریق وای فای
  • مبلغ ذکر شده هزینه مودم و بسته انتخابی را شامل می‌شود.
نقد و بررسي

وقتی برای اینترنت فیبر نوری ثبت‌نام می‌کنید و می‌خواهید مشترک این سرویس اینترنت شوید؛ به مودم فیبر نوری یا اصطلاحا مودم GPON نیاز دارید.

مودم GPON دارای یک درگاه اپتیکال SC/APC یا SC/UPC است تا کابل فیبر نوری به آن وصل شود و اینترنت به مودم بیاید

logo
خوزستان شوش دانیال میدان یازهرا جنب بانک ملت شرکت کیان ارتباطات سرام
06142820111
09354310000
wiup.market@gmail.com
arrow Round